Home

zviesť dramatický ťa rozčuľuje svetový pohár v zjazdovom lyžovaní ženy Skúsená osoba tabak rečník

Vlhová nedokončila slalom v Aare, Shiffrinová prekonala rekord legendárneho  Stenmarka - SITA.sk
Vlhová nedokončila slalom v Aare, Shiffrinová prekonala rekord legendárneho Stenmarka - SITA.sk

Vlhová na MS v zjazdovom lyžovaní odjazdí len dve disciplíny, Pini musel  prihliadnuť na jej zdravotný stav - Akčné ženy
Vlhová na MS v zjazdovom lyžovaní odjazdí len dve disciplíny, Pini musel prihliadnuť na jej zdravotný stav - Akčné ženy

Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Rozhodkyne, funkcionárky aj  učiteľky lyžovania | Slovenský olympijský tím
Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Rozhodkyne, funkcionárky aj učiteľky lyžovania | Slovenský olympijský tím

UNIQA je partnerom Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní

Hodnotenie SP v alpskom lyžovaní 2018/2019 -

Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Sedemdesiate roky v znamení  úspechov | Slovenský olympijský tím
Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Sedemdesiate roky v znamení úspechov | Slovenský olympijský tím

Vlhová aj Shiffrinová pôjdu na Slovensku slalom aj obrovský slalom, do  Jasnej sa vracia Svetový pohár (video) | Parlamentné Listy
Vlhová aj Shiffrinová pôjdu na Slovensku slalom aj obrovský slalom, do Jasnej sa vracia Svetový pohár (video) | Parlamentné Listy

Svetový pohár lyžovanie ▶️ kalendár SP, výsledky, Petra Vlhová

Petra Vlhová obsadila 7. miesto v obrovskom slalome v Semmeringu (streda) |  SPORTNET
Petra Vlhová obsadila 7. miesto v obrovskom slalome v Semmeringu (streda) | SPORTNET

Zjazd žien na MS má prekvapujúcu víťazku, olympijská šampiónka skončila  tretia | Flashscore.sk
Zjazd žien na MS má prekvapujúcu víťazku, olympijská šampiónka skončila tretia | Flashscore.sk

SP v alpskom lyžovaní 2022/23 DNES ⛷️ program, bodovanie

Petra Vlhová dnes išla 2. kolo obrovský slalom Kranjska Gora (výsledky) |  SPORTNET
Petra Vlhová dnes išla 2. kolo obrovský slalom Kranjska Gora (výsledky) | SPORTNET

Petra Vlhová išla zjazd v St. Moritzi, vyhrala ho Talianka Sofia Goggiová |  SPORTNET
Petra Vlhová išla zjazd v St. Moritzi, vyhrala ho Talianka Sofia Goggiová | SPORTNET

Zjazdári sa vo Svetovom pohári zrejme dočkajú zmeny, súťažiť sa má aj pod  Matterhornom
Zjazdári sa vo Svetovom pohári zrejme dočkajú zmeny, súťažiť sa má aj pod Matterhornom

Petra Vlhová - Poradie a výsledky - Svetový pohár lyžovanie 2022/2023 |  SPORTNET
Petra Vlhová - Poradie a výsledky - Svetový pohár lyžovanie 2022/2023 | SPORTNET

Kalendár SP v alpskom lyžovaní 2021/2022 - Petra Vlhová

Bodka za sezónou a naháňanie Gutovej. Vlhová už vie, kedy vyrazí na trať -  Zimné športy - Športweb
Bodka za sezónou a naháňanie Gutovej. Vlhová už vie, kedy vyrazí na trať - Zimné športy - Športweb

SR Jasná lyžovanie SP slalom ženy 1. kolo

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky |  BetArena.sk
SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky | BetArena.sk

Svetový pohár v alpskom lyžovaní – Wikipédia

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2022/2023 | BetArena.sk

Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová  | Slovenský olympijský tím
Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová | Slovenský olympijský tím

Petra Vlhová dnes kombinácia nedeľa ženy ONLINE 1. kolo Crans Montana  zjazdové lyžovanie
Petra Vlhová dnes kombinácia nedeľa ženy ONLINE 1. kolo Crans Montana zjazdové lyžovanie

Vlhová vyfasovala a musí potrénovať. Je to dobré znamenie? - Zimné športy -  Športweb
Vlhová vyfasovala a musí potrénovať. Je to dobré znamenie? - Zimné športy - Športweb