Motešický: „Sabinov má káder na prvú osmičku.“ | SZFB.sk - Slovenský zväz  floorbalu
Motešický: „Sabinov má káder na prvú osmičku.“ | SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu

Novinky | FbC Predator Sabinov | Hyundai extraliga žien | Huste.tv |  Najnovšie športové správy
Novinky | FbC Predator Sabinov | Hyundai extraliga žien | Huste.tv | Najnovšie športové správy

HEX - Štvrťfinále 4 - FBC Predator Sabinov - ŠK 98 Pruské | Flickr

Extraliga žien: Dráma na východe víťazne pre Spišskú Novú Ves, Sabinov  zarezala červená karta | Šport.sk
Extraliga žien: Dráma na východe víťazne pre Spišskú Novú Ves, Sabinov zarezala červená karta | Šport.sk

Starší žiaci 1.miesto v turnaji o... - FBC Predator Sabinov | Facebook

AS Trenčín florbal | Fotogaléria

Extraliga žien: Gólová explózia lídra v Sabinove, Kysučanky ovládli nájazdy  | Šport.sk
Extraliga žien: Gólová explózia lídra v Sabinove, Kysučanky ovládli nájazdy | Šport.sk

Pruské bez prvého útoku, Sabinov bez väčších zmien | SZFB.sk - Slovenský  zväz floorbalu
Pruské bez prvého útoku, Sabinov bez väčších zmien | SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu

florbal sabinov

Highlight zo zápasu ŠK 98 Pruské - FbC Predator Sabinov | Huste.tv

Kométa zo Spiša vyčíňa ďalej, potrápila aj Sabinov | SPORTNET

Postúpi priamo Sabinov, či Spišiaci? | SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu

Nemšovú nezastavila ani dlhá prestávka a dnes ani domáci Sabinov | SZFB.sk  - Slovenský zväz floorbalu
Nemšovú nezastavila ani dlhá prestávka a dnes ani domáci Sabinov | SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu

Skalica suverénne, Sabinov potrápil Detvu. - Slovak Floorball

1.kolo - Hyundai Extraliga žien : FBK Harvard Partizánske … | Flickr

Na Majstrovstvá Slovenska postúpil Sabinov a košické ATU | SZFB.sk -  Slovenský zväz floorbalu
Na Majstrovstvá Slovenska postúpil Sabinov a košické ATU | SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu

VŠK PdF UK Hurikán Bratislava - FbC Predator Sabinov | Huste.tv

Športový klub 98 :: HISTÓRIA » FLORBAL

FbC Predator Sabinov – Wikipédia

Highlight zo zápasu FbC Predator Sabinov - VŠK PdF UK Hurikán Bratislava |  Huste.tv
Highlight zo zápasu FbC Predator Sabinov - VŠK PdF UK Hurikán Bratislava | Huste.tv

ŠK Slávia SPU DFA Nitra - FBC Predator Sabinov | ŠK Slávia S… | Flickr

Neskutečná otočka na Slovensku. Sabinov porazil Nitru 15:12, jen ve třetí  třetině dal 12 gólů | Florbal.cz
Neskutečná otočka na Slovensku. Sabinov porazil Nitru 15:12, jen ve třetí třetině dal 12 gólů | Florbal.cz